Recenzie na workshopy a akreditované kurzy

Kurz splnil moje očakávania. Páčila sa mi atmosféra, páčilo sa mi, že sme skoro stále cvičili, páčili sa mi opakovania teórie, vďaka čomu som sa jej väčšiu časť takto naučil. Páčil sa mi tiež zvolený postup - opakovanie, skúšanie, domáce úlohy, všetko to tvorilo funkčný koncept.

Kurz splnil moje očakávania, páčila sa mi precíznosť, dôkladné vysvetľovanie, páčili sa mi aj teoretické prednášky, najmä s MUDr. Urvayovou. Boli sme výborná skupina!

Kurz splnil moje očakávania, páčil sa mi prístup lektorky, prijemná atmosféra, veľké množstvo cvičenia počas kurzu.

Kurz splnil moje očakávania, naučila som sa veľa nového, spoznala super ľudí. Bola príjemná atmosféra na každej hodine. Daduš bola super a som vďačná, že som tu mohla byť.

Kurz splnil moje očakávania nadmieru. Prvý kurz, z ktorého odchádzam s veľa poznatkami, kurz mi dal naozaj veľa a zistila som, že som doteraz cvičila na hodinách Pilatesu zle. Páčila sa mi skvelá predcvičovateľka, uvoľnnená nálada, veľa sme sa aj nasmiali.

Kurz splnil moje očakávania, som veľmi spokojná. Naučila som sa veľmi veľa, hlavne, že si ma to naučila Ty Dadka, neustálym napravovaním a opakovaním. Si prísna, ale to je super.

Kurz splnil moje očakávania, všetky cviky boli super. Páčili sa mi domáce úlohy, prezentácie a prednáška s MUDr. Urvayovou.

Kurz splnil moje očakávania prakticky aj teoreticky. Páčil sa mo obsah hodín, praktická časť aj domáce úlohy.

Kurz jednoznačne splnil moje očakavánia. Páčilo sa mi hlavne to, že som sa podrobne naučila jednotlivé nastavenia tela, naučila som sa, ako presne previesť cviky, pochopiť prečo sú dôležité jednotlivé nastavenia a to všetko vďaka Tebe!

Naučila som sa viac, ako som očakávala. Zistila som, že predtým som Pilates cvičila nesprávne. Som preto rada, že som sa mohla kurzu zúčastniť, teraz som si istá v predvádzaní cvikov. Páčilo sa mi, že kurz bol rozdelený na 4 mesiace. Nebolo to tak časovo veľmi  náročné a postupne som si uvedomovala všetky poznatky a dostávali sa mi do hlavy.

Kurz splnil moje očakávania po praktickej aj teoretickej stránke. Teórie bolo viac, ako som očakávala. Páčili sa mi domáce úlohy, vtedy bolo potrebné si viac aj doštudovať, aj sa zamyslieť.

Kurz splnil moje očakávania, ďakujem, aj keď by som možno rada chodila viac vikendov. Výborné boli prednášky, ktoré boli aj spestrením, aj kvalitné a profesionálne.

Kurz splnil moje očakávania nadmieru, nečakala som, že teória a cviky pôjdu až tak do hĺbky, čo je ale dobré. Dobrá partia ľudí, čisté priestory, bezproblémová a rýchla komunikácia s lektorkou Dadkou, veľa praktickej časti, čo sa mi páčilo.

Čo sa týka odbornej stránky, tak kurz bol nad moje očakávania. Prednášky super, skriptá a zásobník cvikov. Páčila sa mi partia, ktorá  sa tam stretla, skladba hodín, cviky, cvičenie, atmosféra, podpora spolucvičiteliek.

Kurz splnil moje očakávania, mal dostatočnú dĺžku, hĺbku aj rozsah. Super ľudia, veselá inštruktorka, výborná atmosféra, vždy som sa tešila na víkend.

Kurz splnil moje očakávania. Páčil sa mi profesionálny dôsledný a prísny prístup, detailné informácie, domáce úlohy, ktoré mi veľmi pomohli jednak pri príprave na skúšky a zároveň si vďaka nim viem predstaviť, že povediem vlastnú hodinu - pripravilo ma to na praktické vedenie hodiny fyzicky aj mentálne.

Kurz veľmi splnil moje očakávania. Teória, prax, super atmosféra, super organizácia. Páčili sa mi nové informácie, urcite ma kurz posunul ďalej aj vo vnímaní vlastného tela, super lektorka.

Kurz splnil moje očakávania, ďakujem. Páčila sa mi partička ľudí, spoločné opakovania teórie, veľmi oceňujem prednášku s MUDr. Urvayovou.

Kurz splnil moje očakávania. Páčil sa mi kolektív, atmosféra a precízne vysvetľovanie cvikov.

Kurz splnil moje očakávania, páčila sa mi prísnosť inštruktorky, postupné opakovania učiva.

Kurz splnil moje očakávania až nadmieru, určite pôjdem aj na ďalší. Páčilo sa mi všetko, hlavne veľmi profesionálne vysvetľovanie cvikov a vždy dobrá nálada.

Kurz splnil moje očakávania a rozšíril môj obzor ohľadom Pilatesu. Páčila sa mi dôslednosť pri vysvetľovaní, skúsenosť lektorky, praktické rady, nadchnutie pre Pilates.

Áno, kurz splnil moje očakávania. Keď som prišla, nevedela som, čo mám čakať, bola som milo prekvapená. Veľmi sa mi páčila prednaška s pani doktorkou  Urvayovou.

Kurz splnil moje očakavánia. Najmä odbornosť a vysoká kvalita predvádzania cvikov vrátane popisu. Som rada, že som si správne vybrala práve tento kurz. 

Ja som mala celý čas pocit, že som na správnom mieste, medzi správnymi ľuďmi. Kurz mi dal neskutočne veľa, aj čo sa týka vedomostí z teoretickej stránky ako aj z praktickej. Páčilo sa mi a vysoko si cením, že nám Dada bola ochotná vysvetliť a niekedy opakovať aj tie isté veci, čo nám už napr. raz povedala, som vďačná za jej trpezlivosť a ochotu prediskutovať hocičo, čo nám nebolo jasné. Ďakujem za všetko.

Kurz splnil moje očakávania na 100%. Páčil sa mi profesionálny prístup, odborná stránka. Páčilo sa mi, že dôraz dávaš na správnu techniku prevedenia cvikov, páčil sa mi tiež Tvoj ľudský prístup.

Kurz splnil moje očakávania. Páčilo sa mi veľké množstvo cvikov v skriptách, príjemná atmosféra, dôraz na presnosť vo vyjadrovaní.

Kurz sa mi páčil, splnil moje očakávania, objasnil mi správne držanie tela a celý pohyb ako taký. Je to cvičenie, ktoré sa dá využiť v praxi, v bežnom živote.

Kurz splnil moje očakávania na 100 %. Páčili sa mi hlavne detailne spracované študijné materály,  milá a priateľská lektorka.

Kurz splnil moje očakávania. Páčilo sa mi,  že kurz prebiehal dlhšie, viac mesiacov a že sme si na hodinach vždy dobre zacvičili. Domáce ulohy boli tiež super, mohli sme sa lepšie zamyslieť nad svalmi a svalovými dysbalanciami a zostaviť si cviky, ktoré som si zároveň aj odcvičila. Hodiny boli príjemné a uvoľnené. Veľmi sa mi páčili aj prednášky.

Kurz splnil moje očakávania. Veľmi sa mi páčilo, že mi kurz umožnil lepšie pochopiť anatómiu, jednotlivé polohy a nastavenia tela pri cvičení. Lepšie som pochopila ako správne predvádzať cviky, čo mi normálne kurzy Pilates, kde chodím ako účastník nedali.

Kurz spnil moje očakávania. Na kurz som sa prihlásila s objektívnymi ťažkosťami s chrbticou. Veľmi mi kurz pomohol pochopiť a precítiť techniku cvičenia. Za 5 mesiacov cítim výraznú úľavu od bolestí a dovolím si povedať, že môj stav je zlepšený. Vypracovanie teórie a praktickej časti kurzu hodnotím veľmi pozitívne. Veľmi sa mi páčila naša inštruktorka, jej specifický zmysel pre humor, ale zároveň je veľmi dôrazná na prevedenie cvikov, má záujem, aby sme uspeli.

Kurz sa mi páčil, Pripravil ma veľmi dobre teoreticky, ale aj prakticky. Bol komplexný. Páčili sa mi skriptá, podľa ktorých sa dalo študovať a čerpať z nich nápady. Páčila sa mi tiež atmosféra a naša inštruktorka Dadka.

Kurz predčil moje očakávania. Bol podaný na vysokej profesionálnej úrovni a dal mi nové vedomosti a poznatky.

Kurz predčil moje očakávania. Veľmi sa mi páčili skriptá, vysvetľovanie, nácvik úloh a inštruktorských zručností.

Kurz sa mi páčil. Vysoká odbornosť prednášajúcich, netušila som, že je to tak teoreticky ako aj prakticky rozsiahle. Páčilo sa mi cvičenie, to, že sme opakovali teóriu, páčili sa mi domáce úlohy, iba tak sme boli pripravení zvládnuť učivo.

Kurz splnil moje očakávania. Páčila sa mi dobre vysvetlená problematika, čo sa týka cvikov a postupov, tiež teória ako aj prax.

Kurz splnil moje očakávania nadmieru. Každý deň bol zaujímavý. Páčili sa mi prednášky, cvičenia, opakovanie teórie a aj atmosféra.

Kurz splnil moje očakávania, bola som príjemne prekvapená. Páčil sa mi prístup inštruktorky, pripravenosť, atmosféra aj prednášky.

Kurz prebehol nad moje očakávania! Nečakala som, že bude natoľko komplexný. Milo ma to prekvapilo. Celý kurz bol veľmi zaujímavý. Bolo to milé, prijemné, priateľské a odborné. Dostalo ma to intenzívne do Pilatesu.

Kurz splnil moje očakávania. Dobrou formou ma “prinútil” naučiť sa za tých pár týždňov naozaj veľa. Veľmi oceňujem nácvik inštruktorských zručností aj ukážkové hodiny, ako precvičujes Ty. Páči sa mi tiež opakovanie teórie – brain storming.

Kurz splnil moje očakávania. Bol rýchly a efektívny. Veľa som sa naučila. Veľmi sa mi páčilo cvičenie, príjemná, veselá atmosféra a prednáška o stravovaní s Martinom Šmahelom.

Kurz splnil moje očakávania. Páčilo sa mi opakovanie teórie – brain storming, domáce úlohy, inštruktorské zručnosti, prísnosť lektorky.

Kurz prebehol nad moje očakávania. Nemyslela som, že pôjdeme až tak do hĺbky. Som veľmi spokojná. Páčila sa mi gradácia kurzu, postupné pridávanie poznatkov do praxe, dobrá atmosféra, skriptá a vysoká úroveň celého kurzu.

Kurz splnil moje očakávania. Páčilo sa mi presné popísanie cvikov ako aj samotné cvičenie.

Kurz splnil moje očakávania. Páčil sa mi prístup lektorky, dôkladnosť, spôsob výučby a tiež kolektív.

Kurz splnil moje očakávania, všetko bolo prijemné. Najviac sa mi páčila prednáška z anatómie a fyziológie s pani doktorkou Urvayovou, teória ako aj cvičenie.

Kurz Inštruktor Pilates I. kvalifikačného stupňa s Dadou hodnotím vysoko profesionálne, s precízne spracovanou celou koncepciou vedenia kurzu, vypracovaných skrípt aj časového harmonogramu. Absolvovanie kurzu mi veľmi pomohlo vnímať Pilates do hĺbky, porozumieť princípom cvičenia a najmä si viem viac kontrolovať telo počas cvičenia a vnímať pozitívny efekt Pilates konceptu ako celku.
Dadi, ďakujem a teším sa na ďalšie spoločné stretnutia na iných kurzoch, prípadne workshopoch.

Lenka

Kurz splnil moje očakávania. Výborná organizácia, precíznosť a uvoľnená atmosféra počas celého kurzu. Dadka je profík a super to robíš ako to robíš.

Danica

Kurz splnil moje očakávania, super, som nadšená! Atmosféra bola super a naozaj si nás naučila cvičiť :) )

Zuzana

Kurz splnil moje očakávania úplne. Odbornosťou moje očakávania predčil. Najviac sa mi páčilo cvičenie a hĺbka vysvetlenia prevedenia jednotlivých cvikov.

Lucia

Kurz splnil moje očakávania. Najviac sa mi páčila precíznosť, dôslednosť, Dadka a humor s ňou.

Petra

Kurz splnil moje očakávania. Veľmi oceňujem detailnosť popisu cvikov v skriptách aj pri cvičení, presnosť pri ich vykonávaní, vysvetlenie ako má vyzerať prevedenie cvikov pri rôznych typoch problémov s chrbticou napr. s hyperlordózou. Páčila sa mi príjemná a priateľská atmosféra a ľudský prístup.

Miriam

Kurz splnil moje očakávania. Najviac sa mi páčil zásobník cvikov, vysvetlovanie a precvičovanie cvikov.

Mary

Kurz bol presne podľa mojich predstáv. Najviac sa mi páčila cvičiteľka, zásobník cvikov a prednášky.

Monika

Ahoj Dadinka,

z celého srdiečka Ti ďakujem za Workshop, ktorého som sa zúčastnila 31.01.2015. Celý Workshop bol skvelý, naučila som sa nové cviky, ktoré som hneď aplikovala do praxe, počas celej doby si nám odovzdávala informácie, ktoré boli zaujímavé, či už z hľadiska po zdravotnej stránke alebo z hľadiska cvikov zo zásobníka Pilates. Celý Workshop sa niesol v duchu pozitívnej energie a preto Ti dávam palec hore a už teraz sa teším na ďalší, na ktorom sa naučím niečo nové :)

Aďka

“Pilates workshop s Dadou bol výborný. Dozvedela som sa ďalšie súvislo-sti, zapadli mi ďalšie puzzle do celkového obrázku. K tomu zásobník cvikov a ako bonus Dadin úžasný zmysel pre humor. Vrelo odporúčam a určite sa zúčastním aj ďalších workshopov!”

 
Maca
 
Kurz bol veľmi efektívne vymyslený. Pomohol mi nájsť môj životný cieľ. Cviky boli veľmi dobre, podrobne podávané. Efektívne sme využili čas. Prednášky boli zaujímavé. Nič negatívne ma nenapadá.
 
Nicole
 
Kurz splnil moje očakávania z teoretického aj praktického hľadiska. Páčil sa mi profesionálny prístup inštruktorky, empatia a ľudskosť.
 
Elena
 
Kurz splnil moje očakávania, veľmi pekná cvičebňa, výborná prednáška MUDr. Urvayovej.
 
Jarka
 
Kurz splnil moje očakávania, príjemný prístup našej inštruktorky, fajn partia, uvoľnená atmosféra.
 
Katka
 
Spoznala som “anatómiu” cvičenia, vnikla som viac do jeho hĺbky a nadobudla sebavedomie. Mám viac ako pocit, že sa viem postaviť pred ľudí a inštruovať ich. Najviac sa mi páčilo praktické nacvičovanie. Nepociťovala som nikdy žiadnu nudu a zakaždým som mala pocit, že som sa veľa naučila.
 
Magda
 
Kurz splnil moje očakávania nadmieru. Páčila sa mi priateľská atmosféra, odborné poňatie a podanie, všeobecná odbornosť a ľudský prístup. Voči kurzu nemám žiadne výhrady.
 
Juraj
 
Kurz splnil moje očakávania. Páčilo sa mi, že sme mali tvoriť hodinu už s konkrétnym zameraním na určitú skupinu ľudí, predcvičovanie pred všetkými, príjemná atmosféra, ľudský prístup. Ku kurzu nemám žiadne výhrady.
 
Anita
 
Kurz splnil moje očakávania na 100 %. Celý kurz sa mi veľmi páčil, si profesionál! Nie je čo vytknúť.
 
Kurz splnil moje očakávania. Cviky v skriptách sú dopodrobna popísané s foto v jednotlivých polohách. Taktiež obrázky jednotlivých svalov sú výborné kvôli presnej predstave.
 
Kurz splnil moje očakávania. Páčila sa mi organizácia kurzu, skriptá, atmosféra, dosť hodín sme cvičili.
 
Kurz splnil moje očakávania, naučil ma správne cvičiť Pilates. Páčilo sa mi rozloženie prednášok, cvičenia, tým som sa veľa naučila.
 
Kurz splnil moje očakávania. Páčila sa mi priateľská atmosféra a prísnosť Dady.
 
Kurz splnil moje očakávania. Veľmi sa mi páčili hodiny cvičenia Pilatesu, skriptá a opakovanie teórie - brainstorming.
 
Kurz spnil moje očakávania. Páčilo sa mi, že bol vedeny dynamicky, pútavo aj vtipne.
 
Kurz mi dal veľa. Veľa som sa naučila. Páčil sa mi rozsah a cviky, ktoré sme sa učili.
 
Kurz splnil moje očakávania. Páčilo sa mi, že sme veľa cvičili, inštruktorka všetko podrobne vysvetľovala.
 
Kurz splnil moje očakávania, veľa sme sa naučili. Veľmi sa mi páčili prednášky s MUDr. Urvayovou a to, že sme si prechádzali skriptá dva víkendy.
 
Kurz splnil moje očakávania. Najviac sa mi páčila veľmi priateľská atmosféra, štýl humoru našej inštruktorky Dady a tiež detailné vysvetľovanie cvikov a odborne podaná teória.
 
Kurz splnil moje očakávania. Páčilo sa mi, že sme boli dobrý kolektív a dobrá atmosféra počas celého kurzu.
 
Kurz splnil moje očakávania. Páčila sa mi veľmi dobrá atmosféra, príjemné prostredie, príjemná školiaca a odborní školitelia.